Cut-R / Cut The Crap

W branży muzycznej od roku 2000 jako MC na lokalnej scenie Hip-Hop'owej. Zajęcie to traktowane było przez niego raczej jako amatorską zabawę dźwiękami oraz także pośrednio odkrywanie swojego prawdziwego powołania. Kariere MC zostawił w 2006 roku po to aby zająć się DJ'ką. Przez 2 lata wytrwale ćwiczący w domu na różnego rodzaju programach doskonalił swoje techniki jako DJ. Od roku 2008 gra różnego rodzaju imprezy oraz ćwiczy w domowym zaciszu co oczywiście pozytywnie wpłynęło na rozwój jego umiejętności. W roku 2009 zaczynał grać w Opolskich klubach - pierwsze kroki w Protectorze (sala black - VIP). Do dzisiejszego dnia ma za sobą przeprowadzonych szereg imprez pod hasłem wielu gatunków muzycznych jak i z wieloma znanymi i mniej znanymi DJ'ami z Opolskiej sceny klubowej.

Jego ulubione style muzyczne to potocznie zwany styl "black" czyli hip-hop, rap, RnB, soul. Tematyka house także nie jest mu obca. Gra wszelkie odmiany tej muzyki ze szczególnym naciskiem na progressive, electro oraz dutch. W jego setach czasami można znaleźć akcenty funky, vocal bądź też piano house'u.

Obecnie jest rezydentem w klubie "Rampa" w Opolu oraz klubie "Highlander". Podjął luźna współpracę z bardzo dobrym znajomym który na scenie klubowej znany jest pod pseudonimem R. Gianni. Współpracuje także z Juniorsky'm znanym ze swojego niecodziennego podejścia do muzyki house.

Dzięki wytrwałej pracy i treningom, zdobytej wiedzy i znajomościom ma za sobą duże doświadczenie przede wszystkim za konsolą jak i obszerną wiedzę na temat granej muzyki.

Chcesz aby zagrał na Twojej imprezie?
Chcesz zrobić imprezę zamkniętą/okolicznościową w klubie?

Kontakt:
GG: 8456038
Tel: 517176987